Rozjezd začíná ...

15. ledna 2012 v 16:40 | TimeyWimey |  NEWS
Ahoj! Vítám vás na svém novém blogu, který se bude týkat především seriálů TV BBC SHERLOCKA a DOCTORA WHO. Bližší informace o těchto seriálech se dozvíte v příslušných rubrikách. Dále pak pro vás chystám novinky o obou seriálech a taky samozřejmě Fan videa, obrázky a samozřejmě trailery a pto ty odvážné i SPOILERY.

Něco málo o mě (postupně vyplním profil)
Základní info
  • Žena
  • 15let
  • Přezdívka: TimeyWimey
  • ČR-Moravskoslezský kraj
Podrobně:
Zatím ještě pořád trčím na základce což se ale od 1.9.2012 změní... Nesmysly jako například oblíbený předmět ve škole sem psát ani nebudu.(PS je to AJ :D).
Když jsem poprvé začínala se závislostí na seriálech tak mi bylo asi 12 let. Mým prvním seriálem byla STARGATE SG-1 začala jsem ji sledovat od 12.9.2008 když běžela na TV NOVA. Po skončení jsem dostala asi dvou měsíční ''absťák'' který nakonec zmírnil další seriál - SMALLVILLE. Po skončení následovala STARGATE ATLANTIS u které jsem vydržela taky dost dlouho.(do 2010)

A konečně se dostáváme k tomu hlavnímu. Od dubna 2011 Jsem se stala fanynkou dalšího sci-fi i když teď z produkce britské BBC. Byla to velká náhoda. Zrovna v té době nám zapojili kabelovku takže neomezený přístup k AXN Sci-Fi mě přivedl na seriál Doctor Who. Seriál jsem nezačala sledovat chronologicky nýbrž od konce 2.série (Odchod Rose) později jsem ale předešlé epizody dohnala.

Ze začátku mě to moc neoslovilo protože jsem přece jen byla zvyklá na ''Americké'' střílečky ale po pár dílech jsem si připadala jako totálni pako a říkala jsem si jak jsem se mohla dívat na takové seriály a myslet si o nich že jsou nejlepší na světě když ve skutečnosti Doctor Who vysoce převyšuje všechnu Sci-fi tvorbu kterou jsem kdy viděla.(I když je pravda že STARGATE je sice ''military science-fiction'' ale svoje kouzlo opravdů má)

No a na konec to nejlepší. SHERLOCK. Nová adaptace povídek od A.C. Doyla samozřejmě z produkce BBC. Je to seriál který má zatím 6 epizod a rozděluje se na 2 série (1ep cca 90min).K tomuto seriálu jsem se dostala asi tak před 1týdnem a hned jsem si ho zamilovala.( Zajimavé ale je že tentokrát to není Sci-fi ... ) Vděčím za to těmto blogům : http://bowties-are-cool.blog.cz/ a http://blogkated.blog.cz/
Něco málo o seriálu: Hlavními hrdiny jsou Sherlock Holmes (Benedict Cumberbatch) a John Watson (Martin Freeman). A jak jste jistě poznali podle jmén, jedná se o detektivní dvojici která řeší zločiny atd... Hlavní tvůrci seriálu jsou Steven Moffat a Mark Gatiss kteří mají na starosti mimo jiné i Doctora Who. V seriáu nešetří britským humorem, akcí ani zapeklitými případy. Rozhodně doporučuju shlédnout.

No a pokud jste se tím strašně dlouhým textem prokousali až sem, tak vám zaručuju že tohle byl první a taky poslední dlouhý članek :DD (A nezapomeňte na komenty) :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama