NEWS

Pěkné prázdniny všem... + Novinka

30. června 2012 v 12:55 | TimeyWimey
Jsem tu zas... I když s přestávkou ;)

Nejdříve nějaké ty novinky.
No takže co jsem tak zatím četla, tak je možné že bychom mohli Doctora vidět už ke konci srpna. První epizoda se bude jmenovat "Asylum of The Daleks" a jméno nové společnice je Klára.

Prázdniny.
No a nakonec jsem chtěla všem popřát krásné prázdniny, spousty zážitku a (pokud jedete) pěknou dovolenou :) Doufám že si to všichni pořádně užijeme...S pozdravem vaše
TimeyWimey

I needed a break...

28. dubna 2012 v 13:05 | TimeyWimey
Moc se omlouvám za svou neaktivitu, skoro celý duben, připravovala jsem se totiž(psychick) na příjmací zkoušky na sš, a úspěšně jsem je zvládla. Takže pokud jste tohle období bez aktualizací přežili vězte, že teď už to bude jen lepší a lepší.
Díky za pochopení TimeWimey

Menší přesun

8. dubna 2012 v 11:53 | TimeyWimey

Zdravím,

Rozhodla jsem se, že si založím nový blog na téma Supernatural. A to znamená pouze to, že budu mít teď na starosti 2 blogy :) Míchat dohromady Doctora Who, Sherlocka a Supernatural mi přišlo dost nepřehledné - takže jsem se rozhodla část SPN oddělit na nový blog. Dosavadní články, fotky a videa zůstanou, stejně tak jako rubriky ale na tomto blogu neočekácejte v nejbližší době žádné aktualizace obhledně SPN. Je možné že se to za pár týdnů rozhodnu zabalit ale nic nezaručuju :)

Nový blog

Back home ...

28. března 2012 v 15:59 | TimeyWimey
Tak jsem zpět. Nejlepší týden mého života je za mnou. A uteklo to dost rychle. Mám plno suvenýrů, fotek a zážitků. Postupně vytvořím rubriku a nejlepší perly vám tam dám aby jse se mohli kouknout.Za tu dobu co jsem tu nebyla se oběvilo plno zajímavých věcí jako třeba ukázka ze 7.série DW kterou jsem očekávala někdy v červnu. Kdo neviděl TADY. A taky díl SPN který vycházel už minulý pátek a já ho viděla až včera večer a musím říct 10/10. Závěr téhle série bude opravdu něco.
PS pokud budete mít možnost jet do Londýna rozhodně to berte protože je to něco tak úžasného že to svět neviděl :DD jsem moc ráda že jsem jela.

22.3.12 - Konečně

21. března 2012 v 15:54 | TimeyWimey

LONDON TRIP 2012


Tak konečně je to tady ... Londýn\Paříž. Ano, ano je to už nějakou tu dobu co jsem se o tom zájezdu naposled zmiňovala ale konečně nadešel den "D" :D zbalená jsem už 3 dny a těším se jako malý děcko na santu :) Vyjíždíme zítra v 7:00 ráno a celý den + noc strávíme v autobuse a v pátek konečně dorazíme na místo. Všechno budu samozřejmě fotit a natáčet takže očekávejte slušnou galerii a možná i nějaké to video :DD Takže mi držte palce, ať to všechno dobře dopadne. Oočekávejte mě tak kolem úterý nebo středy příští týden.

GERONIMOOO!!!

Po delší pauze ...

10. března 2012 v 21:53 | TimeyWimey
Ahoj po delší pauze. Moc se omlovám za mou častou neaktivitu ale poslední dobou je toho na mě prostě moc ... Asi tak za měsíc a půl budu dělat přijmačky + ve škole je toho čím dál tím více. A taky se mi blíží Londýn(22-27.3) A ještě ke všemu očekávám poslední epizody SPN ,což mi na náladě taky moc nepřídá ,vzhledem k tomu že ještě nikdo nepotvrdil 8.sérii. |Jediná dobrá věc je ta že občas narazím na nějaké nové info+foto z natáčení 7.série DW-díky bohu za to| Taky zažívám menší krizi osobnosti, no ale to už zase kecám nesmysly tak jako to mám ve zvyku když jsem pod tlakem :D takže to radši ukončím hned a nebudu si tady vylejvat své sociopatické problémy na ''normálních'' lidech - Tohle je přece fanouškovskej blog a né žádná psycho-spovědnice ....

SuperWhoLock fan

19. února 2012 v 8:36 | TimeyWimey
Zdravím po krátké pauze. Přidala bych sem něco zajímavého už v pátek nebo včera ale začala jsem koukat na SUPERNATURAL a teď si dávám maraton, takže nemám moc času. A oficiálně se tímto stávám fanouškem Doctor Who+Sherlock+Supernatural ;)
|PS: nuda je hrozná věc a nutí dělat člověka věci, které by nikdy neudělal viz. koukání na Supernatural;).|

BBC's Sherlock | soundtrack 1.series

11. února 2012 v 15:30 | TimeyWimey
Před nějakou dobou byly zveřejněny soundtracky z první série Sherlocka.
Jedná se o celkem 19 soundtracků které mají asi v průměru 3 minuty.
Já už jsem je slyšela všechny a musím uznat, že jsou to ty nejlepší které jsem kdy slyšela.
Před pár hodinama jsem je našla na YT a doufám, že naše milovaná BBC je nebude mazat.
Proto doporučuju rychle poslechnout ;)
Mě se nejlépe poslouchají: 2, 3, 6, 7, 10, 15 a 19
Ale nedá se říct který je NEJ protože se mi líbí všechny ...
A které se líbí vám??

"Not my Division"

31. ledna 2012 v 20:08 | TimeyWimey
S dneškem jsem maximálně spokojená... Dneska, jak určitě víte, je posledního ledna a to znamená
že se dává vysvědčení :DD
No a to je důvod k oslavě protože, nejen že má nejhoří známka na vízu je dvojka, mě se dokonce povedlo skoulet to na vyznamenání takže MAXIMÁLNÍ spokojenost :)
Doufám že i vám to dneska tak skvěle vyšlo a jestli ne tak tady máte něco pro rozveselení ...


Zdroj: edgarperry.tumblr.com

Oficiální soundtrack k 1.sérii SH

23. ledna 2012 v 20:42 | TimeyWimey
Dobrej :P doufám že ještě nespíte ... Před nějakou dobou jsem se dozvěděla že se chystá zveřejnění
oficiálních soundtracků z 1. série SH (30.1.12). A právě teď se mi podařilo najít ukázky.
Můžete si je poslechnout tady --> http://www.amazon.de/ nebo tady --> http://www.edna.cz/
 
 

Reklama